Najnovšie recenzie zo sekcie Joysticky

Zakúpený v MALL.SK

• Kvalita / cena
  • Napájanie cez USB
  • Oddeliteľný plyn
  • Ovládač na stiahnutie na stránke výrobcu, nie je potrebné inštalovať žiaden ďalší program pre fungovanie joysticku
  • "plastový", lacný dojem z tlačidiel
  • Subjektívne sa mi zdá joystick až príliš hrubý (priemer), ale ľudia s väčšími rukami ocenia

Z kategórie dostupných joystickov je určite jeden z najlepších (ak nie najlepší).

Overený zákazník INGRAM Overený zákazník

Pridané: 26. augusta 2016

Zakúpený v INGRAM

• Perfektna cena pre HOTAS prevedenie
  • debilne tlacitko nad trigger tlacitkom, trochu neprakticke podla mna, casto pri manevrovani nechcene stracim aj to tlacitko na ukazovak,

Perfektny joystick za tu cenu. Mala drobnost, co neni chybou joysticku ze pri rozdeleni thrust lever od joysticku treba ovsem vacsi stol a pri prudsich manevroch je trosku nestabilmy na stole.. ale to je len moj problem mam kratsi stolik...

Overený zákazník gamescenter.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2016

Zakúpený v gamescenter.sk

• Za tu cenu lepsie nezozeniete, u mna Elitre Dangerous: Horizons na 100% funguje, podporuje predkonfiguraciu v hre.
  • Krátky kábel po rozpojeni na dve casti spojujuci plynovu paku s joystickom

Overený zákazník Brloh Overený zákazník

Pridané: 23. augusta 2015

Zakúpený v Brloh

• Jedinecna vecickaj (throttle + joystick) s 12 tlacidlami a minijoystickom na vrchu paky.
  • Lepsi zazitok simulatorov lietania helikoptery a stihaciek.
  • Automaticky nakalibrovane, staci iba zasunut USB konektor.
  • Da sa nastovit mäkky alebo tvrdy odpor paky.
  • Kratka snura po rozpojeni oboch pristrojov - aj tak su blizko pri sebe na stole cca 45 cm.
  • Throttle (plyn) ma "tvrdu" nulovu poziciu, vzdy sa tak akoby "zasekne" pri 50 %. Silnejsim trhnutim zas clovek "presvihne" jemne zosilnenie plynu, ktore tak narazom prudko zosilnie.

Super joystick s plynom (throttle) pri ktorom clovek lepsie preciti zazitok z lietania na PC hrach.

Pridané: 5. júla 2015

• Plynová páka.
  • Pohyb joy v X osi do dvoch tretín plynulý potom je potrebené použiť vätšiu silu na prekonanie danehó miesta. To nejde spraviť plynule a dané miesto joy doslova preskočí.

Vybral som joy na základe hodnotení. Po vlastnom vyskúšaní som zistil že nie je moc vhodný na hranie klasických leteckých simov na PC, na ps3 to nemusí tak vadiť.

Overený zákazník www.tovarkuvam.sk Overený zákazník

Pridané: 2. júna 2015

Zakúpený v www.tovarkuvam.sk

• lacný
  • dobre pasuje do ruky
  • stabilný
  • solídna kvalita výroby
  • pôsobí trochu lacno (niektoré prvky), ale vyrobený je dobre

Nemám s čím porovnať, ale ako rýchly dostupný joystick svoju úlohu spĺňa. 25 - 30 eur je adekvátna cena. Som s ním spokojný.

Pridané: 23. decembra 2014

• Ergonómia
  • Rýchlostná páka
  • Možnosť nastaviť si "silu" - odpor joysticku
  • Tlačidlá
  • Možnosť rozpojiť joystick od rychlostnej páky
  • Citlivosť
  • Kompatibilita
  • Krátky kábel (1m) ktorý spojuje joystick
  • s pákou

Perfektný low-endový joystick pre fanúšikov simulácii.
Hrané na: IL-Sturmovik 1946, War Thunder, Digital Combat Simulator, Microsoft Flight Simulator.

Pridané: 19. decembra 2014

• Super dizajn
  • Veľa programovateľných tlačidiel
  • Presnosť
  • Throttle lever
  • Možnosť rozdeliť na dve časti
  • Konfigurácia tuhosti zospodu joysticku
  • Pomer CENA / KVALITA
  • Trochu veľký tvar podstavy
  • Prepínateľné tlačidlo PC->PS3, vždy oň zavadím a nikdy neviem prísť čo je na vine, že joy nefunguje správne :D

Pre začiatok, recenziu pridávam po dvoch rokoch používania, a teda viem, ako sa joy správa po dvoch rokoch, aké sú jeho vlastnosti, či sa niečo zmenilo. Tento joystick je naozaj kvalitka na cenu cca 35€. Niečo lepšie naozaj nie je možné zohnať. Joystick má mnoho programovateľných tlačidiel a stále po dvoch rokoch fungujú všetky správne, tak, ako majú. Jedna vec sa zmenila, že Throttle lever už nemá tú svoju tuhosť, čiže keď ho posuniem kúsok nad nulovu hodnotu a prestanem ho držať, spadne zase na nulu. To však nie je až taký problem, pretože lever väčšinou držíte rukou prakticky stále. Tento joystick môžem len a len odporučiť.

Dan

Pridané: 28. júna 2014

• fajn ovládanie
  • dá sa rozpojiť na dve časti

Odporúčam, spokojnosť s ovládaním aj stabilitou

Overený zákazník patro.cz Overený zákazník

Pridané: 7. januára 2014

Zakúpený v patro.cz

• Je všetko, čo som od tohto joysticku čakal. Dobre padne do rúk, nastaviteľný odpor ovládania páky, dostatočné množstvo tlačítok, pevná a stabilná základňa. Vypadá, že dačo aj vydrží.
  • Nič.

Za tú v asi najlepšie, čo sa dá zohnať v tejto kategórii.

Pridané: 26. decembra 2013

• pomer cena,kvalita
  • nic co by bolo neunosne

je to moj prvy joystick, takze nemam s cim porovnavat. Som maximalne spokojny, urcite by som ho kupil znovu.

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 10. marca 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• pomer cena/kvalita
  • ovladanie plynu samostatnou velkou pakou(oddelitelnou)
  • dobre spracovanie oboch casti, dobre padnu do ruky
  • moznostvo tlacidiel na dalsie funkcie
  • Trosku rezervy(dead zpnes) pri hlavnej pake, ale viac menej v pohode.

Tento joystick som si kupoval pre prilezitostne(vikendove) hranie leteckych simulatorov, specialne MS Flight Sim, takze bolo pre mna dolezite samostatne ovladanie plynu na pake. Cely joystick posobi trosku mohutnejsim dojmom, zabere viac miesta na stole. Spracovanie posobi velice solidne. Obe paky padnu dobre do ruky. Ich tuhost je tak akurat. Ako uz bolo spominane v inej rezencii, plynova paka nejde uplne plynule od 0 po 100%. Je tam akysi bod zastvenia na 50tich percentach. Niekomu moze vadit, pre mna bolo plusom, kedze na zaklade toho clovek lepsie reguluje intenzitu plynu(casto sa pohybujem tesne okolo 50%). Celkovo vyborny joystick v danej kategorii(s plynovou pakou) asi bez konkurencie. Pre mna to bolo presne to co som hladal na moje prilezitostne lietanie. Maximalna spokojnost.

Pridané: 26. januára 2013

• veľká pohodlná oddelitelná plynová (throttle) páka
  • dobre tvarovaná hlavná páka - dobre sa drží v ruke
  • dobre tvarovaná plynová páka - od 50%do100% sa dobre drží
  • použítelný na PC aj PS3
  • tuhosť hlavnej páky nieje konštantná
  • žiadny soft na konfikuráciu
  • zle naklonená plynová páka - od 0%do50% sa zle drží

Je to môj prvý joystick, takže ho nemám s čím porovnať, no moje očakávania naplnil. Má svoje chyby, najmä tuhosť hlavnej páky, ktorá v poslednej tretine pohybu kladie značne väčší odpor ako na začiatku. Navyše aj pohyb okolo stredu nieje plynulý a čosi tam cvaká. Je to citelné najmä keď to človek skúša len tak na sucho, v zápale hry už to tak veľmi nevnímam. Bol som prekvapený, že k joystiku nebol žiadny soft. Ku starším modelom bol soft Thrustmapper, ten už však nieje podporovaný. No príliš mi zatial nechýbal, vystačil som si s možnosťami nastavenia priamo v hrách. Spracovanie Hotas X je dobré. Jeho váha a pogumované nožičky stačia na to, aby pevne držal na stole. Hlavná páka presne padne do ruky. Throttle plynová páka tiež, ale až od polovice vyššie. Tvar má dobrý, len mala byť namontované pod iným uhlom, tak aby jej sklom v najnižšej polohe bol taký, ako keď je teraz v strede. Celkovo ide o veľmi dobrý joystick, s dostatočnou presnosťou a pre mňa akurátnou deadzone, ktorá nieje nulová ale ani prehnane veľká. Väčšina ludí v tejto cene doporučuje od Thrustmaster skôr model T-16000M, ktorý v ďaka lepšej technológii snímania osí, je veľmi presný a citlivý s prakticky nulovou deadzone. Ja som ale chcel skôr niečo so samostatnou throttle pákou a Hotas X v cene do 50Eur bol jediná možnosť čo som našiel a musím konštatovať, že vôbec nie zlá, práve naopak. Na moje príležitostné lietanie arkádovo ladených simulátorov (apache air assault, wings of prey, TOH, a pod.) je perfektný. Pred kúpou joysticku som ich hrával gamepadom a niečo tomu chýbalo. Teraz s Hotas X tie hry nabrali ďalší rozmer a je to neporovnatelne väčšia zábava a lepší pocit z pilotovania, ktorý mi za tých cca. 40 Eur stojí.

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• vsetko
  • nic

za tu cenu nic lepsie nieje

Zobrazujem 41 - 54 zo 54 recenzií 1 2 [ 3 ]